2000 Evler Anadolu Lisesi | Bilgi ve Paylaşım Portalı
Forumdan daha iyi hizmet almak için lütfen üye olunuz.
İyi Eğlenceler !..

Sahté séwqiLéR dünyası...

Aşağa gitmek

Sahté séwqiLéR dünyası...

Mesaj tarafından pink_angel Bir Paz Ocak 18, 2009 10:05 pm

Ne çok 'Seni seviyorum'larınız var. Her yere yazıyorsunuz. Herkese söylüyorsunuz. Her zaman kullanıyorsunuz. Sevginizden çok 'seni seviyorum'larınız. 'Sen' diye hitap edebildiklerinizden bile çok. O kadar kısa ki sevgilerinizin ömrü ard arda ekleseniz dahi kelebek ömründen kısa kalıyor.

Sevginizi saklamıyorsunuz güyya. Ama sevgi ile olan mesafenizin uzaklığını 'Seni seviyorum'larınız ele veriyor. Ortaya 'çok' ekliyorsunuz 'gerçekten' ekliyorsunuz. Başına ve sonuna mahzunluk ekliyorsunuz. Ekliyorsunuz ki milyonlarca 'Seni seviyorum'dan farklı olsun sizin söylediğiniz. Ama olmuyor.


Herkesi 'Seni seviyorum' demeye davet ediyorsunuz. Suç ortağı arıyorsunuz. Ancak herkesin maske takmasıyla hayatı maskeli baloya çevirip vicdanınızı rahatlatacaksınız.


Sadece sizin ve sahte sevgilinizin değerini düşürmüyorsunuz. 'Sevme'nin değerini de yerle yeksan ediyorsunuz. Öyle bir cümle kuruyorsunuz ki 'sen' gerçekten 'sen' değil başkalarını kastediyorsunuz. 'Sevmek' gerçek 'sevmek' değil başka duyguları anlatıyorsunuz. Birinci tekil şahıs eki de sizi anlatmıyor belki başka yüreklere tercüman oluyorsunuz.


Kalp şekillleri arasında olması neyi değiştirir ki? Taş gibi soğuk. Gülümseyerek söylemeniz ne farkeder ki? Takım elbiseden daha resmî. Buğulu gözlerle telaffuz etseniz ne yazar? İçten olmadığı besbelli.


Tamam yüreğinizde bir yerlerde sevmeye karşı bir iştah bir açlık var. Ama bu açlığın reçetesi bol bol 'seni seviyorum' demek mi? Kalp resimleri mi? Hüzünlü şarkılar mı? Ayrılık ağıtları mı?


Dağlara taşlara yazdınız ama yine de sevmiyorsunuz değil mi? Sevginiz tükeniveriyor... Kalmıyor... "Sevgim bitti hâkim bey" diyorsunuz bükük bir boyun ve kısık bir sesle. Tutunamıyor kalbiniz böyle kaygan zeminlerde böyle küçücük maskelere böyle acemice...


'Seni seviyorum'larınız bol herkese yetip de artacak kadar bol. Ama 'seni seviyorum'larınız bol çok bol geliyor sevginize.


Belki dil ile değil kalp ile söyleme vakti gelmiştir.
Sözüm gerçekten sevenlerin meclisinden dışarı...

_________________

DüŞen bir yapRak görürSeN
beNi hatırLa deMiŞTİn,
BiLiyorsun seNi ben..
SoNbahrDa sevmiŞtiM (;
Sadece SUSMAK İstiyorum
Yalan İnsanLarí KAALE Almadan...
Haklíyken Haksìz GÖZÜKSEM BiLe Kendimi Savunmadan...
HUZUR bulmak İstiyorum Gözlerimi Kapayìp Kimseyi Anmadan..
avatar
pink_angel
мσ∂єяαтöя
мσ∂єяαтöя

Kadın Mesaj Sayısı : 345
Yaş : 30
Nerden ? : N3v$3h!R
İtibar Gücü : 25
Puanlama : 55408
Kayıt tarihi : 11/06/07

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz